Hizmetlerimiz

Tutkulu Projeler

Sevgiyle Yapılan İşlerimiz

Dijital Pazarlama

Facebook, Instagram ve Youtube gibi platformlarda müşterilerinle Medya’daki yeni Seni tanıştır.

Web Çözümleri

Web çözümleri olarak adlandırdığımız hizmetimiz aslında bireylerin ve şirketlerin gerçek dünyadaki varlıklarının internet dünyasına taşınmasıdır

Görsel Tasarım

Hedef kitlene en uygun, SEO dostu içeriklerle zengin bir vitrinin olsun. Lorem ipsum dolor.

NFacebook, Instagram ve Youtube gibi platformlarda müşterilerinle Medya’daki yeni Seni tanıştır.

Web çözümleri olarak adlandırdığımız hizmetimiz aslında bireylerin ve şirketlerin gerçek dünyadaki varlıklarının internet dünyasına taşınmasıdır. Örneğin gerçek dünyada bir butiğiniz varsa bunu sanal dünyaya da taşıyabilirsiniz, bir e-ticaret sitesi sayesinde. Web çözümleri asıl olarak size internette bir yer, bir varlık oluşturur bir haberci iseniz size bir gazeteye sahip olma imkanı verir yada bir aşçıysanız size bir dergi açma hakkı verir. Tüm bu gazeteyi , butiği yada dergiyi sadece www ile başlayan bir alan adına sığdırabilirsiniz. Biz de bu konuda devreye gireriz ve web çözümleri hizmetimiz ile size ilgi alanlarınız ya da iş alanlarınız için internette bir alan, bir ofis, bir gazete, bir mağaza açar ve hizmetinize sunarız. Web çözümleri sayesinde internette ihtiyacınız olan her türlü desteğe ulaşırsınız.

Hedef kitlene en uygun, SEO dostu içeriklerle zengin bir vitrinin olsun. Tanıtım filmleri, ve enerjik görseller ile müşterilerinle Medya’daki yeni Seni tanıştır.

Medyasensin, Medya’daki Yeni Seni oluştururken, müşterilerine ne kadar profesyonel olduğunu göstermek için kurumsal kimliğini (Logo Tasarım, Flayer, Katalog, Kartvizit vb) oluşturabilir.

Medyasensin, dijital dünyadaki çeşitli araçları kullanarak, marka bilinirliği oluşturma konusunda uzman ekibi ile her zaman yanında. Tüm gözler üzerinde, çünkü Medyasensin.

YETENEKLERİMİZ

Yeni medya üzerinde marka bilinirliğinizi arttırmaya ve sizleri müşterileriniz ile buluşturmaya yönelik seo dostu içeriklerin hazırlanması, mutlu müşteri kazanımını arttırr. Dijital pazarlama, Grafik tasarım ve web tasarımı alanında doğru çalışma prensipleri ile ekip uyumu ve profesyonelliği açısından uzman bir kadroya sahip olmamız sipariş ettiğiniz ürünü zamanında teslimatı hikayemizin en çarpıcı noktası olabilir. Neler mi yapıyoruz? Logo, katalog tasarımı, ürün çekimleri, video düzenleme, ses dosyası düzenleme, youtube, facebook, instagram reklam paketleri, seo dostu sosyal medya içerikleri, kampanya, pazarlama stratejileri, etkin reklam yönetimi, reklam ve profil analizi, hedef kitle analizi, web tasarım, backhand, frontent, kurumsal e-mail oluşturma, hazır scriptler, online rezervasyon altyapısı vb.

Mutlu Müşteri

%99

Ekip Profosyonelliği

%99

Zamanında Teslimat

%99